Vyberte stránku

Mapa ČR s orientačním náčrtem spádových území jednotlivých poboček

Díky naši síti poboček nabízíme všem našim klientům možnost kvalitního a odborného zabezpečení bytu po celé ČR.

Zavolejte nám

777 044 044

Zastoupení v regionech

Manažeři oblasti Východní Čechy a Olomouc

Kraje: Královéhradecký, Pardubický, Olomoucký, Jihomoravský – Brno a okolí

Jan Zapletal

Jan Zapletal

manažer oblasti Východní Čechy a Olomouc

  +420 777 197 084
  j.zapletal@escas.cz

Jiří Stenchlák

Jiří Stenchlák

manažer oblasti Východní Čechy a Olomouc

  +420 777 323 359
  j.stenchlak@escas.cz

Aleš Bugáň

Aleš Bugáň

manažer oblasti v daném regionu

  a.bugan@escas.cz

Vlastimil Chaloupka

Vlastimil Chaloupka

manažer oblasti v daném regionu

  v.chaloupka@escas.cz

Gabriela Pavlíková

Gabriela Pavlíková

manažer oblasti v daném regionu

  g.pavlikova@escas.cz

Manažeři ostatních oblastí

Josef Kameník

Josef Kameník

manažer regionu Most

  +420 777 620 946
  j.kamenik@escas.cz

Jaroslav Sazama

Jaroslav Sazama

manažer regionu Karlovy Vary

  +420 737 151 053
  j.sazama@escas.cz

Petr Mitlöhner

Petr Mitlöhner

manažer regionu Severní Čechy

  +420 777 697 457
  p.mitlohner@escas.cz

Regina Jedlovcová

Regina Jedlovcová

manažer regionu Ostrava

  +420 606 819 444
  r.jedlovcova@escas.cz

Petr Roeder

Petr Roeder

manažer regionu Liberec a Trutnov

  +420 732 874 072
  p.roeder@escas.cz

Lukáš Biskup

Lukáš Biskup

region Ostrava

  +420 774 102 020
  l.biskup@escas.cz

Karel Fojt

Karel Fojt

manažer regionu Vsetín

  +420 603 533 039
  k.fojt@escas.cz

Věra Marešová

Věra Marešová

manažer regionu Jihlava

  +420 603 269 787
  v.maresova@escas.cz